Zapraszamy na jubileuszową edycję targów GRAND BAZAR!

Dodany

4 marca widzimy się po raz 30-sty! 

Już od 3 lat, co miesiąc organizujemy dla Was targi, które skupiają młodych, zdolnych twórców z całej Polski. Od początku związani jesteśmy z Domem Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, gdzie odbywają się nasze wydarzenia. Tym razem otwieramy dla Was dodatkowy 3-ci poziom, by móc zaproponować jeszcze więcej!

Marcowa edycja to okazja do podziękowania wystawcom, współpracownikom, partnerom, patronom i Wam gościom za wierność i zaufanie. Spodziewajcie się niespodzianek!

Na ponad 150 stoiskach pojawia się ubrania, dodatki, biżuteria oraz akcesoria do domu. Podczas targów swoją premierę będzie miała wiosenna kolekcja marki Yeah Bunny oraz kolaboracja Ewy Olbrychskiej z Yes to Dress. Nie zabraknie rozbudowanego działu męskiego, gdzie pojawi się m.in. The Urban Beard. Oprócz tego specjalna strefa beauty, gdzie kupicie kosmetyki i skorzystacie z usług takich jak fryzjer, nail bar, czy masaż. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych – szykujemy specjalny kącik dla dzieci z programem zajęć i warsztatów.

Jeśli chociaż przez chwilę będziecie wahać się w swoich zakupowych wyborach, zachęcamy do skorzystania z porad stylisty, który będzie dostępny dla Was przez cały dzień.

Po zakupach zapraszamy na chwilę relaksu w naszej specjalnej strefie lounge z muzyką graną przez kolektyw djski. Tutaj też będziecie mieli okazję zobaczyć wystawę plakatów autorki grafik targów – Izabeli Kaczmarek.

***

GRAND BAZAR

4 marca 2017 r. godz.: 11:00 – 19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,

  1. Bracka 25, Warszawa

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/553647451510330/

 

Podziel się z innymi